Skytec SPB-10

som spokojny

Počet reproduktorov
Veľkosť reproduktora
15 palcov

Set Skytec SPB-10, ktorý pozostáva z aktívneho a pasívneho reproduktora, má sýty a silný zvuk.

Je ideálny na ozvučovanie stredne veľkých akcií jeho odolné konštrukcie sú vhodné na použitie v exteriéri.

Maximálny výkon 600 W a silné 10" (25 cm) subwoofery vytvárajú pôsobivý zvukový obraz. Basreflexové konštrukcie zvyšujú akustický tlak a zvýrazňujú basové polohy.

SD a USB vstupy v prednej časti aktívneho reproduktora umožňujú prehrávanie MP3 súborov priamo z USB kľúčov a SD kariet. Vďaka dvom mikrofónovým vstupom je set SPB-10 ideálnym pomocníkom pri ozvučovaní vystúpení zameraných na spev, ako sú napríklad karaoke párty. Cinch linkový vstup ponúka možnosť pripojenia na ďalších ozvučovacích zariadení.

Nízka hmotnosť v kombinácii s extrémnou pevnosťou MDF konštrukcií umožňuje vďaka hore umiestneným úchytkám jednoduché prenášanie.

• Za tu cenu super kvalita

Odporucam.vela muziky za malo penazi

• Cena / Výkon
    • Ľahké na prenos
    • Šum

Už tieto repraky mám nejaký čas, no podľa mňa sú úplne super, malé nevýhody sú akurát že keď nič nehrá tak dosť šumia a že majú krátke káble.

• Ak niekto hľadá rozmermi malý ale zvukovo veľký ozvučovací PA systém a nechce investovať do predraženého systému už nemusí hľadať.

Slušná kvalita za dobrú cenu.

• Super zvuk možnosť pripojenia čohokoľvek

som spokojny

• , zakúpené v Electronic Star

• Tovar objednal moj brat, takze ja neviem vela dodat k tomu, ale ako som to vsimla, bol spokojny, ked vyskusal ich
    • ziadne

• viborny zvuk vyrazne basy
    • kratky kabel medzi bednamy

som snimy velmi spokojny

• Vstup pre USB a SD kartu
    • kvalita zvuku je otrasna
    • basove reproduktory nesplnaju svoj ucel
    • Slaba konstrukcia reproduktory rezonuju
    • za tu cenu sa daju kupit 100 krat lepsie reproduktory
    • vysoke tony pilia usi

reproduktory som zakupil uz ich mam dva roky a pouzil som ich asi 5 krat zapadaju prachom nastastie mam nahradu :)

• , zakúpené v Electronic Star

• dobry zvuk, hlavne stredy a výšky
    • lahká prenosnosť, vhodne na chaty a malé akcie
    • cena / výkon
    • slábe basy
    • krátky kábel medzi oboma reproduktormy
    • absencia diaľkového ovládania

s reproduktormy som bol spokojný, ale vzhladom na moje potreby neposkytovali dostatočne výrazné basy do miestnosti kde boli umiestnené